Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
28 29 30
Keramika + hernička Červíček v DDM Stonožka, 4. návštěva - 3. třída Koťata
1
Den čertíků, andílků a Mikulášů - 6. třída Píšťalky
Pyžamkový den - 4. třída Skřítkové
2
Focení dětí s vánoční atmosférou, sady - všechny třídy
3 4
5
Den čertíků, andílků a Mikulášů - Koťata, Sluníčka, Sovičky, Skřítkové, Broučci
Mikulášská nadílka + průvod mikulášské družiny - všechny třídy
6
DDM Stonožka vzdělávací program S čerty nejsou žerty - 6. třída Píšťalky
7
DDM Stonožka , vzdělávací program S čerty nejsou žerty - 5. tř. Sovičky
8
Pečení cukroví, perníčků - 6. třída Píšťalky, 3. třída Koťata
9
Pečení vánočního cukroví - 2. třída Sluníčka, 1. třída Broučci
10 11
12
Pečení cukroví - 5. třída Sovičky
Vánoční nadílka - 6. třída Píšťalky
13
Pečení cukroví - 4. třída Skřítkové
Předvánoční tvořivá dílnička s rodiči - 3.tř. Koťata, 5. tř. Sovičky,. 6. tř. Píšťalky
14
...když budeme hodní, třeba najdeme něco pod stromečkem - 4. třída Skřítkové
Návštěva DDM Stonožka, téma: Vánoční tradice - 3. třída Koťata
Vánoční nadílka - 5. třída Sovičky
Vánoční tvořivá dílnička s rodiči - 2. třída Sluníčka, 1. třída Broučci
15
Předvánoční hravé odpoledne i s rodiči - 4. třída Skřítkové
Vánoční nadílka - 2. třída Sluníčka
16 17 18
19
Vánoční nadílka - 3. třída Koťata
Zpívání u vánočního stromečku - všechny třídy + zaměstnanci
20
Vánoční nadílka - 1. třída Broučci
21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1
Drobečková navigace

Úvod > Školní jídelna

Školní jídelna

Zelené usměvavé jablko  Jídelní lístek na období od 05.12. - 09.12.2022

Pondělí:

  • svačina dopolední: rohlík s trad. pom. máslem, kakao, čaj broskvový se sirupem, zelenina 1a,7,6,11
  • oběd:   polévka česnečka s chlebem 1a,3,1b
  •              ryba zapečená s vejci a sýrem, bram. kaše, zel. obloha, černý čaj se sirupem s jódem  3,4,7
  • svačina odpolední: šlehaný jogurt s čokoládou, cereálie, linie, ovoce 1a,7,1d,5,6,8

Úterý:

  • svačina dopolední: chléb s lušt. pomazánkou, och. mléko, černý čaj, zelenina 1a,1b,7                
  • oběd:  polévka brokolicová 1a,7
  •             plněné bram. knedlíky uz. masem, kys. zelí, čaj černý rybíz, Milk Drink  7
  • svačina odpolední: celozr. dalamánek s máslem, ovocný sirup, ovoce  1a,1b,7,11

Středa:

  • svačina dopolední:  chléb s vaječnou pomazánkou, bílá káva, čaj brusink. paseka, zel. 1a,1b,7,3
  • oběd:  polévka čočková 1a
  •             vepřový guláš, těstoviny,  horký ovocný džus  1a,3                
  • svačina odpolední: houska s med. máslem, mléko, linie, ovoce 1a,7

Čtvrtek:

  • svačina dopolední: chléb s pom. z tuňáka, cappuccino, čaj divoká višeň, zel. 1a,1b,4,7                          
  • oběd:     polévka hovězí s frid. nudlemi 1a,3,9
  •                svíčková na smetaně, houskový knedlík, černý čaj s limetkou 1a,6,7,11,9                
  • svačina odpolední: rohlík se sýrovou pomazánkou, linie, ovoce 1a,6,7,11

Pátek:

  • svačina dopolední: chléb Kardík s tvar. pom. se ster. paprikou, granko, černý čaj se sirupem, zel. 1a,1b,7,11,1d,6
  • oběd:                        polévka zeleninová s mas. knedlíčky 9,1a,6,7,11
  •                                   zeleninové lečo, brambor m.m., čaj malinový, mandarinka 7,3 
  • svačina odpolední: kobliha, sirup, mléko, ovoce 1a,7,3

Pitný režim zajištěn po celý den.

Změna jídelníčku vyhrazena.

Vedoucí ŠJ: Marcela Hejzlarová

Hl. kuchařka: Jana Papoušková

Číselné označení alergenů

 Seznam alergenů