Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
25
Plavecký kurz pro předškoláky, každý čtvrtek-5.tř.Sovičky + vybrané děti ze 3.tř.Koťata
Plavecký kurz pro předškoláky, každé pondělí - 6.tř.Píšťalky + vybrané děti ze 3.tř.Koťata
26
Plavecký kurz pro předškoláky, každý čtvrtek-5.tř.Sovičky + vybrané děti ze 3.tř.Koťata
Plavecký kurz pro předškoláky, každé pondělí - 6.tř.Píšťalky + vybrané děti ze 3.tř.Koťata
27
Plavecký kurz pro předškoláky, každý čtvrtek-5.tř.Sovičky + vybrané děti ze 3.tř.Koťata
Plavecký kurz pro předškoláky, každé pondělí - 6.tř.Píšťalky + vybrané děti ze 3.tř.Koťata
28
Plavecký kurz pro předškoláky, každý čtvrtek-5.tř.Sovičky + vybrané děti ze 3.tř.Koťata
Plavecký kurz pro předškoláky, každé pondělí - 6.tř.Píšťalky + vybrané děti ze 3.tř.Koťata
29
Plavecký kurz pro předškoláky, každý čtvrtek-5.tř.Sovičky + vybrané děti ze 3.tř.Koťata
Plavecký kurz pro předškoláky, každé pondělí - 6.tř.Píšťalky + vybrané děti ze 3.tř.Koťata
30
Plavecký kurz pro předškoláky, každý čtvrtek-5.tř.Sovičky + vybrané děti ze 3.tř.Koťata
Plavecký kurz pro předškoláky, každé pondělí - 6.tř.Píšťalky + vybrané děti ze 3.tř.Koťata
1
Plavecký kurz pro předškoláky, každý čtvrtek-5.tř.Sovičky + vybrané děti ze 3.tř.Koťata
Plavecký kurz pro předškoláky, každé pondělí - 6.tř.Píšťalky + vybrané děti ze 3.tř.Koťata
2
Plavecký kurz pro předškoláky, každý čtvrtek-5.tř.Sovičky + vybrané děti ze 3.tř.Koťata
Plavecký kurz pro předškoláky, každé pondělí - 6.tř.Píšťalky + vybrané děti ze 3.tř.Koťata
3
Plavecký kurz pro předškoláky, každý čtvrtek-5.tř.Sovičky + vybrané děti ze 3.tř.Koťata
Plavecký kurz pro předškoláky, každé pondělí - 6.tř.Píšťalky + vybrané děti ze 3.tř.Koťata
4
Plavecký kurz pro předškoláky, každý čtvrtek-5.tř.Sovičky + vybrané děti ze 3.tř.Koťata
Plavecký kurz pro předškoláky, každé pondělí - 6.tř.Píšťalky + vybrané děti ze 3.tř.Koťata
Dopolední program v DDM Stonožka ,,Podzimní hrátky" - 3. tř. Koťata
Návštěva knihovny, ,,Putování po Večerníčcích" - 5. třída Sovičky
5
Plavecký kurz pro předškoláky, každý čtvrtek-5.tř.Sovičky + vybrané děti ze 3.tř.Koťata
Plavecký kurz pro předškoláky, každé pondělí - 6.tř.Píšťalky + vybrané děti ze 3.tř.Koťata
Výukový program ve Stonožce - Podzimní hrátky, 6. třída Píšťalky
Dopolední program v DDM Stonožka ,,Podzimní hrátky" - 6. tř. Píšťalky
Hra na pekaře: příprava jablečného štrůdlu - 4. třída Skřítkové
6
Plavecký kurz pro předškoláky, každý čtvrtek-5.tř.Sovičky + vybrané děti ze 3.tř.Koťata
Plavecký kurz pro předškoláky, každé pondělí - 6.tř.Píšťalky + vybrané děti ze 3.tř.Koťata
7
Plavecký kurz pro předškoláky, každý čtvrtek-5.tř.Sovičky + vybrané děti ze 3.tř.Koťata
Plavecký kurz pro předškoláky, každé pondělí - 6.tř.Píšťalky + vybrané děti ze 3.tř.Koťata
8
Plavecký kurz pro předškoláky, každý čtvrtek-5.tř.Sovičky + vybrané děti ze 3.tř.Koťata
Plavecký kurz pro předškoláky, každé pondělí - 6.tř.Píšťalky + vybrané děti ze 3.tř.Koťata
9
Plavecký kurz pro předškoláky, každý čtvrtek-5.tř.Sovičky + vybrané děti ze 3.tř.Koťata
Plavecký kurz pro předškoláky, každé pondělí - 6.tř.Píšťalky + vybrané děti ze 3.tř.Koťata
10
Plavecký kurz pro předškoláky, každý čtvrtek-5.tř.Sovičky + vybrané děti ze 3.tř.Koťata
Plavecký kurz pro předškoláky, každé pondělí - 6.tř.Píšťalky + vybrané děti ze 3.tř.Koťata
Návštěva klinické logopedky Mgr. Věry Kejdanové: depistáž, konzultace - všechny třídy
11
Plavecký kurz pro předškoláky, každý čtvrtek-5.tř.Sovičky + vybrané děti ze 3.tř.Koťata
Plavecký kurz pro předškoláky, každé pondělí - 6.tř.Píšťalky + vybrané děti ze 3.tř.Koťata
Hra na kuchaře: příprava pečených brambor - 4. třída Skřítkové
12
Plavecký kurz pro předškoláky, každý čtvrtek-5.tř.Sovičky + vybrané děti ze 3.tř.Koťata
Plavecký kurz pro předškoláky, každé pondělí - 6.tř.Píšťalky + vybrané děti ze 3.tř.Koťata
13
Plavecký kurz pro předškoláky, každý čtvrtek-5.tř.Sovičky + vybrané děti ze 3.tř.Koťata
Plavecký kurz pro předškoláky, každé pondělí - 6.tř.Píšťalky + vybrané děti ze 3.tř.Koťata
Vaření kompotu - 1. třída Broučci
14
Plavecký kurz pro předškoláky, každý čtvrtek-5.tř.Sovičky + vybrané děti ze 3.tř.Koťata
Plavecký kurz pro předškoláky, každé pondělí - 6.tř.Píšťalky + vybrané děti ze 3.tř.Koťata
15
Plavecký kurz pro předškoláky, každý čtvrtek-5.tř.Sovičky + vybrané děti ze 3.tř.Koťata
Plavecký kurz pro předškoláky, každé pondělí - 6.tř.Píšťalky + vybrané děti ze 3.tř.Koťata
16
Plavecký kurz pro předškoláky, každý čtvrtek-5.tř.Sovičky + vybrané děti ze 3.tř.Koťata
Plavecký kurz pro předškoláky, každé pondělí - 6.tř.Píšťalky + vybrané děti ze 3.tř.Koťata
17
Plavecký kurz pro předškoláky, každý čtvrtek-5.tř.Sovičky + vybrané děti ze 3.tř.Koťata
Plavecký kurz pro předškoláky, každé pondělí - 6.tř.Píšťalky + vybrané děti ze 3.tř.Koťata
1. keramika v DDM Stonožka - 3. třída Koťata
18
Plavecký kurz pro předškoláky, každý čtvrtek-5.tř.Sovičky + vybrané děti ze 3.tř.Koťata
Plavecký kurz pro předškoláky, každé pondělí - 6.tř.Píšťalky + vybrané děti ze 3.tř.Koťata
19
Plavecký kurz pro předškoláky, každý čtvrtek-5.tř.Sovičky + vybrané děti ze 3.tř.Koťata
Plavecký kurz pro předškoláky, každé pondělí - 6.tř.Píšťalky + vybrané děti ze 3.tř.Koťata
Barvičkový den - 2. třída Sluníčka
20
Plavecký kurz pro předškoláky, každý čtvrtek-5.tř.Sovičky + vybrané děti ze 3.tř.Koťata
Plavecký kurz pro předškoláky, každé pondělí - 6.tř.Píšťalky + vybrané děti ze 3.tř.Koťata
21
Plavecký kurz pro předškoláky, každý čtvrtek-5.tř.Sovičky + vybrané děti ze 3.tř.Koťata
Plavecký kurz pro předškoláky, každé pondělí - 6.tř.Píšťalky + vybrané děti ze 3.tř.Koťata
22
Plavecký kurz pro předškoláky, každý čtvrtek-5.tř.Sovičky + vybrané děti ze 3.tř.Koťata
Plavecký kurz pro předškoláky, každé pondělí - 6.tř.Píšťalky + vybrané děti ze 3.tř.Koťata
23
Plavecký kurz pro předškoláky, každý čtvrtek-5.tř.Sovičky + vybrané děti ze 3.tř.Koťata
Plavecký kurz pro předškoláky, každé pondělí - 6.tř.Píšťalky + vybrané děti ze 3.tř.Koťata
24
Plavecký kurz pro předškoláky, každý čtvrtek-5.tř.Sovičky + vybrané děti ze 3.tř.Koťata
Plavecký kurz pro předškoláky, každé pondělí - 6.tř.Píšťalky + vybrané děti ze 3.tř.Koťata
25
Plavecký kurz pro předškoláky, každý čtvrtek-5.tř.Sovičky + vybrané děti ze 3.tř.Koťata
Plavecký kurz pro předškoláky, každé pondělí - 6.tř.Píšťalky + vybrané děti ze 3.tř.Koťata
2. keramika v DDM Stonožka - 3. třída Koťata
Strašidlácko - bubácký den - 4. třída Skřítkové
Drakiáda - 1. třída Broučci
26
Plavecký kurz pro předškoláky, každý čtvrtek-5.tř.Sovičky + vybrané děti ze 3.tř.Koťata
Plavecký kurz pro předškoláky, každé pondělí - 6.tř.Píšťalky + vybrané děti ze 3.tř.Koťata
Podzimní prázdniny - omezený provoz v MŠ
Podzimní prázdniny
27
Plavecký kurz pro předškoláky, každý čtvrtek-5.tř.Sovičky + vybrané děti ze 3.tř.Koťata
Plavecký kurz pro předškoláky, každé pondělí - 6.tř.Píšťalky + vybrané děti ze 3.tř.Koťata
Podzimní prázdniny - omezený provoz v MŠ
Drakiáda - 2. třída Sluníčka
Podzimní prázdniny
28
Plavecký kurz pro předškoláky, každý čtvrtek-5.tř.Sovičky + vybrané děti ze 3.tř.Koťata
Plavecký kurz pro předškoláky, každé pondělí - 6.tř.Píšťalky + vybrané děti ze 3.tř.Koťata
29
Plavecký kurz pro předškoláky, každý čtvrtek-5.tř.Sovičky + vybrané děti ze 3.tř.Koťata
Plavecký kurz pro předškoláky, každé pondělí - 6.tř.Píšťalky + vybrané děti ze 3.tř.Koťata
30
Plavecký kurz pro předškoláky, každý čtvrtek-5.tř.Sovičky + vybrané děti ze 3.tř.Koťata
Plavecký kurz pro předškoláky, každé pondělí - 6.tř.Píšťalky + vybrané děti ze 3.tř.Koťata
31
Plavecký kurz pro předškoláky, každý čtvrtek-5.tř.Sovičky + vybrané děti ze 3.tř.Koťata
Plavecký kurz pro předškoláky, každé pondělí - 6.tř.Píšťalky + vybrané děti ze 3.tř.Koťata
1
Plavecký kurz pro předškoláky, každý čtvrtek-5.tř.Sovičky + vybrané děti ze 3.tř.Koťata
Plavecký kurz pro předškoláky, každé pondělí - 6.tř.Píšťalky + vybrané děti ze 3.tř.Koťata
Slavnostní vyhlášení drakiády - 2. třída Sluníčka
2. keramika v DDM Stonožka (náhradní termín) - 3. třída Koťata
2
Plavecký kurz pro předškoláky, každý čtvrtek-5.tř.Sovičky + vybrané děti ze 3.tř.Koťata
Plavecký kurz pro předškoláky, každé pondělí - 6.tř.Píšťalky + vybrané děti ze 3.tř.Koťata
Dýňohrátky s přehlídkou strašidelných kostýmů, odpolední dílnička s rodiči-1.tř. Broučci
Podzimní rej masek, Halloween - 6. třída Píšťalky
3
Plavecký kurz pro předškoláky, každý čtvrtek-5.tř.Sovičky + vybrané děti ze 3.tř.Koťata
Plavecký kurz pro předškoláky, každé pondělí - 6.tř.Píšťalky + vybrané děti ze 3.tř.Koťata
4
Plavecký kurz pro předškoláky, každý čtvrtek-5.tř.Sovičky + vybrané děti ze 3.tř.Koťata
Plavecký kurz pro předškoláky, každé pondělí - 6.tř.Píšťalky + vybrané děti ze 3.tř.Koťata
5
Plavecký kurz pro předškoláky, každý čtvrtek-5.tř.Sovičky + vybrané děti ze 3.tř.Koťata
Plavecký kurz pro předškoláky, každé pondělí - 6.tř.Píšťalky + vybrané děti ze 3.tř.Koťata
Drobečková navigace

Úvod > Akce > Den andílků, čertíků a Mikulášů - 2. tř. Sluníčka, 1. tř. Broučci

Den andílků, čertíků a Mikulášů - 2. tř. Sluníčka, 1. tř. Broučci



Datum konání:
6.12.2023